• Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach wpisz swój adres e-mail.

English
Bowling

Bowling - najlepszy pomysł na urodziny dla najmłodszych

 
Brakuje Wam pomysłu, gdzie zorganizować kolejne urodziny pociechy? Macie przesyt bawialniami, salami zabaw i miniklubami? Chcecie, by impreza była niezapomniana, w oryginalnym stylu? Zróbcie urodziny w kręgielni!

Wydawać by się mogło, że gra w kręgle w profesjonalnej kręgielni to zabawa dla dorosłych. Nic bardziej mylnego. W tyskiej kręgielni „U Przewoźnika” z torów korzystają już 9-latki, ważne, by umiały podnieść najlżejszą kulę, która waży blisko trzy kilogramy.

Zbierz ekipę i graj

Na jednym torze może zagrać maksymalnie 8 osób (najlepsza zabawa jest wtedy, kiedy na jednym torze jest 5-6 dzieci ). Obsługa kręgielni na początku przedstawia zasady gry, wprowadza dane uczestników do komputera oraz czuwa nad bezpieczeństwem w trakcie trwania przyjęcia. Koszt toru uzależniony jest od dnia i godziny – w tygodniu koszt wynajęcia toru na godzinę wynosi 65 zł, w weekendy do godz. 15 zapłacimy 65 zł, po 15 – 95 zł, w piątek do godz. 17 – 65 zł i po 17 – 95 zł.

Zabawa i poczęstunek

Organizując przyjęcie w tyskiej kręgielni, nie trzeba przejmować się poczęstunkiem. Wszystko można zamówić na miejscu. Najbardziej popularne dania to frytki, minitortille, nuggetsy i pizza. Są też słone przekąski i napoje – soki, koktajle owocowe, a nawet szampan bezalkoholowy. Tort można zamówić w cukierni, która mieści się w tym samym budynku. Można też przynieść swój własny tort, jednak wtedy trzeba ponieść opłatę serwisową w wysokości 5 zł od osoby. Co ważne, rodzice mogą się czuć podczas przyjęcia jak goście. Pracownicy kręgielni zajmą się wszystkim, pokroją nawet tort.

Zamówienie

Urodziny „U Przewoźnika” cieszą się dużą popularnością, dlatego najlepiej zamawiać je z dwutygodniowym wyprzedzeniem, zwłaszcza, jeżeli potrzebujemy kilku torów. Jedzenie i tort należy zamówić najpóźniej trzy dni przed planowaną imprezą.

 

http://silesiadzieci.pl/artykul/6793/urodzinowe-kregle

 

 

Pizza ( sos + ser + dowolny skladniki ) - 22 zl.
Sok Toma / Pepsi / 7 Up / Woda 1 litr - 10 zl.

Paluszki / precelki / krakersy / talarki - 7 zl.