Szukasz idealnego miejsca na zorganizowanie
przyjęcia weselnego?


Chcesz aby było ono dobrze zorganizowane, wyjątkowe i zapamiętane na długie lata nie tylko przez Was? Koniecznie musicie odwiedzić nowo otwartą salę weselną w Tychach
`U Przewoźnika`.


Do Waszej dyspozycji oddajemy odnowioną salę weselną, wnętrze której podkreśli wyjątkowość każdego przyjęcia a w szczególności wesela. Ponad 15-to letnie doświadczenie przy organizacji wesel pozwala nam kompleksowo i profesjonalnie przygotować dla Was to przyjęcie. Starając się sprostać oczekiwaniom Pary Młodej każde wesele traktujemy w sposób indywidualny.

Nasza oferta weselna opiera się w całości na własnych wyrobach. Wykwintna kuchnia, profesjonalna obsługa oraz wnętrze udekorowane kompozycjami z żywych kwiatów pozwoli Wam oraz gościom weselnym miło spędzić ten wyjątkowy dzień. Jedną z atrakcji Waszego wesela `U Przewoźnika` może być biesiadna kolacja w formie grilla w ogródku sali weselnej, swojski bufet z tradycyjnymi wyrobami wędzarni `U Przewoźnika` lub bufet słodkich specjałów cukierni `U Przewoźnika` wraz z tortem weselnym Waszej kompozycji.

Dodatkowo w trakcie najlepszego wesela w Tychach czas umili Wam obsługa barmańska serwując drinki na bazie alkoholu lub samych owoców i soków co będzie miłą atrakcją dla najmłodszych. Zastanawiacie się jak zorganizować czas dzieciom, tak by ich rodzice mogli pląsać po parkiecie sali weselnej `U Przewoźnika`? Zostaw to nam. Zorganizujemy dla najmłodszych specjalną strefę z mnóstwem ciekawych zajęć prowadzanych przez opiekunkę pod okiem której dzieci będą mogły w sposób kreatywny wykorzystać czas podczas wesela `U Przewoźnika`.

Ciekawą pamiątką wesela będą zdjęcia w części sportowej `U Przewoźnika` w kręgielni lub sali bilardowej. W ofercie weselnej mamy również paczki z ciastem dla gości weselnych oraz słodkie prezenciki. Zatem jeśli jeszcze nie wybraliście miejsca na organizację najlepszego wesela w Tychach serdecznie zapraszamy do sali weselnej `U Przewoźnika` gdzie w żaden sposób nie ograniczamy waszych marzeń jak i czasu trwania wesela. Sala weselna `U Przewoźnika` jedno wyjątkowe miejsce z wieloma możliwościami. U nas zorganizujesz najlepsze wesele w Tychach.

Serdecznie zapraszamy!!!
U Przewoźnika

43-100 Tychy al. Piłsudskiego 14
tel. po godzinie 10:00 (32) 219-05-58
tel. do godziny 15:00 (32) 217-53-35

fax.: (32) 219-05-57

e-mail. biuro@uprzewoznika.pl
e-mail. restauracja@uprzewoznika.pl