• Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach wpisz swój adres e-mail.

English
Przyjęcia

PRZYJĘCIE WESELNE

 

 

Szukasz idealnego miejsca na zorganizowanie przyjęcia weselnego?

 

Chcesz aby było ono dobrze zorganizowane, wyjątkowe i zapamiętane na długie lata nie tylko przez Was?

 

Zobaczcie naszą ofertę !

 

Do Waszej dyspozycji oddajemy salę weselną, wnętrze której podkreśli wyjątkowość każdego przyjęcia, a w szczególności wesela. Ponad

15-to letnie doświadczenie przy organizacji wesel pozwala nam kompleksowo i profesjonalnie przygotować dla Was to przyjęcie. Starając się sprostać oczekiwaniom Pary Młodej, każde wesele traktujemy w sposób indywidualny.

 

Nasza oferta weselna opiera się w całości na własnych wyrobach. Wykwintna kuchnia, profesjonalna obsługa oraz wnętrze udekorowane kompozycjami z żywych kwiatów pozwoli Wam oraz gościom weselnym miło spędzić ten wyjątkowy dzień. Jedną z atrakcji Waszego wesela `U Przewoźnika` może być swojski bufet z tradycyjnymi wyrobami wędzarni `U Przewoźnika` lub bufet słodkich specjałów cukierni `U Przewoźnika` wraz z tortem weselnym Waszej kompozycji.

 

Dodatkowo w trakcie najlepszego wesela w Tychach czas umili Wam obsługa barmańska serwując drinki na bazie alkoholu lub samych owoców i soków co będzie miłą atrakcją również dla najmłodszych.

 

Ciekawą pamiątką wesela będą zdjęcia w części sportowej `U Przewoźnika` w kręgielni lub sali bilardowej. W ofercie weselnej mamy również paczki z ciastem dla gości weselnych oraz słodkie prezenciki.

Zatem jeśli jeszcze nie wybraliście miejsca na organizację najlepszego wesela w Tychach serdecznie zapraszamy do sali weselnej `U Przewoźnika` gdzie w żaden sposób nie ograniczamy Waszych marzeń jak i czasu trwania wesela.

Sala weselna `U Przewoźnika` jedno wyjątkowe miejsce z wieloma możliwościami.

U nas zorganizujesz najlepsze wesele w Tychach.

 

Serdecznie zapraszamy!!!